Skip to content

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Obsługa analizatora Aquilascan jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wszystkie informacje na temat działania urządzenia znajdują się w instrukcji obsługi dołączonej do zestawu. W przypadku problemów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Tak, aby mieć pewność, iż urządzenie działa poprawnie, zalecamy jego wysłanie do serwisu minimum raz w roku. W sprawie szczegółów skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Usługa serwisowa jest płatna dodatkowo.

W celu dokonania dokładnej wyceny, prosimy o skorzystanie z zakładki WYCENA. Po uzyskaniu wszystkich możliwych informacji, wycena zostanie przesłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

Standardowa kaseta do analizatora Aquilascan wykrywa 6 rodzajów narkotyków: Amfetamina (AMP), Metamfetamina / MDMA (MET), Kokaina (COC), Opiaty (OPI), Benzodiazepiny (BZ0), Marihuana (THC). Istnieje możliwość przygotowania kasety wykrywającej inne rodzaje narkotyków. W przypadku zainteresowania inną kasetą prosimy o kontakt.

Substancja

Odcięcie

Amfetamina (AMP)

50

Metamfetamina / MDMA (MET)

50 / 100

Kokaina (COC)

20

Opiaty (OPI)

20

Benzodiazepiny (BZ0)

10

Marihuana (THC)

25

Zastosowanie analizatora Aquilascan:

  • Policja (badania przesiewowe)
  • Ratownictwo medyczne
  • Wojsko (badania przesiewowe)
  • Kuratorzy (badania uzależnionych)
  • Sądy (badania uzależnionych)
  • Szkoły (badania uczniów)
  • Firmy transportowe (badania przesiewowe kierowców)

Pamiętaj, aby nie zmieniać hasła administratora. Jeśli jednak to zrobiłeś i zapomniałeś hasło, skontaktuj się z nami. Wyłącznie Autoryzowany Serwis HUMANCARE POLSKA ma możliwość nadania nowego hasła.

Procedura testowa nie należy do skomplikowanych. Jeśli badanie wykonywane jest poprawnie, czas potrzebny na jego wykonanie nie przekroczy 10 minut.

Tak, import danych odbywa się przy wykorzystaniu dołączonego do zestawu oprogramowania oraz kabla USB. Procedura importu danych opisana została w instrukcji obsługi.

Tak, analizator Aquilascan WDTP-10 posiada wbudowaną drukarkę. Dzięki temu urządzenie jest bardziej funkcjonalne i praktyczne, a wynik z badania może być wydrukowany od razu po jego wykonaniu.

Tak, procedura testowa umożliwia dodanie zarówno danych operatora (osoby testującej) jak i danych osoby badanej.

Analizator Aquilascan WDTO-10 to profesjonalne urządzenie do wykonywania wstępnych testów na obecność narkotyków w organizmie osoby badanej.

INDYWIDUALNE WSPARCIE TECHNICZNE

Dedykowana oferta

 Prosimy o  odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane z ofertami na dedykowane rozwiązania testów przesiewowych. szczegółów 

Nie pokazuj mi więcej tej oferty