Skip to content
Przyczyniamy się do poprawy bezpieczeństwa
Przyczyniamy się do poprawy bezpieczeństwa

KRÓTKO O NAS

Jesteśmy jedynym dystrybutorem rozpoznawalnej marki AquilaScan w Polsce.

Analizatory narkotyków i testy
0%
Alkomaty dowodowe, alkomaty bezustnikowe
0%
Materiały medyczne w tym detektory snu
0%

Dostarczamy nasze produkty do polskiej Policji​

Produkt AQUILASCAN WDTP-10 w dedykowanej konfiguracji został wielokrotnie wybrany spośród konkurencji jako najlepiej spełniający wymagania techniczne i ekonomiczne Komendy Głównej Policji. Tysiące polskich policjantów używają naszych analizatorów narkotyków dbając o bezpieczeństwo wszystkich Polaków.

DBAMY O MUNDUROWYCH

Naszą misją jest budowanie świadomości polaków odnośnie substancji uzależniających a także dostarczanie i rozwijanie urządzeń, które przez prewencję przyczyniają się do realnej poprawy bezpieczeństwa w naszym otoczeniu. Nasze rozwiązania spełniają wymogi służb mundurowych w Polsce.

NA ULICACH I W SZKOŁACH

Zajmujemy się praktycznymi szkoleniami z zakresu prewencji przeciw narkotykom. Chcemy docierać poprzez policję na drogi, ale także przez nauczycieli, pracowników społecznych na korytarze szkolne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - wystarczy wypełnić krótką ankietę a szybko stworzymy ofertę dedykowaną dla Państwa.

Interesuje Cię temat trzeźwości?

SPRAWDŹ PRODUKTY ALCOLIFE
 firmy z naszej grupY humancare

ALKOMAT ALCOLIFE F9
ALKOMAT ALCOLIFE F7
ALKOMAT ALCOLIFE GO

Dedykowana oferta

 Prosimy o  odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane z ofertami na dedykowane rozwiązania testów przesiewowych. szczegółów 

Nie pokazuj mi więcej tej oferty