Skip to content

Przenośny analizator narkotyków, tester narkotyków

AQUILASCAN WDTP-10, ZESTAW

Analizator Aquilascan WDTP-10 to profesjonalne urządzenie do wykonywania wstępnych testów na obecność narkotyków w organizmie osoby badanej.

Specyfikacja techniczna

Czas analizy próbki
8 min.
Rodzaje wykrywanych narkotyków
marihuana, amfetamina, kokaina, haszysz, benzodiazepiny, buprenorfina, opiaty, kotynina, metadon, metamfetamina, ketamina, metabolity, oksykodon, ekstazy, fencyklidyna, propoxyfen, metadon barbiturany lub inne (opcjonalnie)
Bateria
bateria Litowo Jonowa, 7.4V 
2000mAh
Ilość testów na pełnej baterii
+/- 600 testów lub +/- 440 testów z
wydrukiem
Automatyczne wyłączanie
1, 2, 5, 10 min.
Wygaszanie ekranu
1, 2, 5, 10 min.
Warunki pracy
-5 ~ +50°C, wilgotność < 95% RH
Wyświetlacz
dotykowy, kolorowy ekran 4.3”
Wymiary (wys. x szer. x grub.)
20.9 x 9 x 5.64cm

Dla kogo jest to urządzenie?

Co jest w zestawie?

Dotykowy ekran, wbudowana drukarka, czytnik kodów kreskowych i QR.

Dokładne wyniki

Na pokładzie analizatora Aquilascan umieściliśmy duży, kolorowy i dotykowy ekran o wielkości 4.3 cala. Dzięki temu, obsługa analizatora jest czytelna i prosta (jak w smartphonie). Wszystkie komunikaty (menu, wydruk) podawane są w języku polskim. Wbudowana i zintegrowana z analizatorem Aquilascan drukarka umożliwia wydrukowanie wyników z badania zarówno z danymi osoby testującej jak i osoby badanej.

Na czym polega test?

Test na obecność narkotyków polega na pobraniu próbki śliny przy użyciu specjalnego próbnika dołączonego do zestawu testowego - kasety testującej i weryfikacji/analizy wyniku za pomocą analizatora Aquilascan.

Wiele funkcji, wiele zastosowań...

Dzięki specjalnej konstrukcji oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym analizator narkotyków Aquilascan zapewnia wiarygodne, szybkie i dokładne wyniki. Badanie przy użyciu kaset testowych oraz próbki śliny jest jednym z najbardziej dokładnych na rynku (badanie ze śliny, jest najbardziej zbliżonym testem na obecność narkotyków, do badania z krwi).


Czytnik kodów QR

Czytnik kodów QR pozwala natomiast, na pobranie danych z kasety testującej (numeru kasety, rodzaju narkotyków, punktów odcięcia, daty ważności) oraz ich weryfikację pod kątem wcześniejszego użycia w innym teście. Funkcja ta uniemożliwia wykonanie kilku testów przy użyciu kaset o tym samym numerze seryjnym.
Dodatkowo przy pomocy wbudowanej kamery analizator wykonuje i zapisuje w pamięci urządzenia, zdjęcie kasety testującej z wynikami.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Dotykowy ekran

Interfejs w języku Polskim

Niska waga niecałe 500 g

Niewielki rozmiar mieści się w ręku

Wbudowana drukarka

Wymienna bateria

Android (szybkie włączanie)

Podświetlanie

Pamięć 100 tysięcy testów

Dlaczego warto wybrać analizator narkotyków?

Dotykowy ekran, wbudowana drukarka, czytnik kodów kreskowych i QR.

POZOSTAŁE PRODUKTY

Dedykowana oferta

 Prosimy o  odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane z ofertami na dedykowane rozwiązania testów przesiewowych. szczegółów 

Nie pokazuj mi więcej tej oferty